PDA

Zobacz pełną wersję : Biegacze



Gentil
25-01-2015, 17:28
Są na forum jacyś biegacze, maratończycy? Osoby które robią zdjęcia na zawodach biegowych? Zwlaszcza biegach górskich, na których można zrobić naprawdę swietne zdjęcia?

glisek
26-01-2015, 22:42
Tego czy są biegacze to nie wiem. Dawniej na zlotach zawsze się ktoś znalazł by po flakonik potruchtać. Są cykliści.
Co do biegów to jakoś w lutym jest organizowany Bieg trzech jezior w Wielkopolsce. Teraz będzie w "walę tynki".
Zazwyczaj nie ma tam dużej chmary fotografów.

hobbits
27-01-2015, 00:37
Mi się zdarza pobiegać. Ale albo biegam albo robię zdjęcia. Jednego z drugim póki co nie łączyłem ;)

falcon
27-01-2015, 01:20
Mi się zdarzyło w paru biegach wystartować :) głównie 10 km (best: 40:50), chociaż ostatnio w CityTrialu Wrocławskim na 5 km biegałem 2x. Obecnie przygotowuję się do 1-szego w życiu maratonu, ale to w kwietniu (Orlen). Oby zdrowie dopisało, to najważniejsze, bo wytrwałości mi nie brakuje ;)

Gentil
27-01-2015, 17:42
Ładny wynik na dyszkę :) Biegłem w Orlenie w zeszłym roku, super impreza! W kwietniu też planuję pobiec, oczywiście jeśli zdrowie dopisze i nogi poniosą ;) a więc do zobaczenia w kwietniu w Warszawie :)

foto4deg
27-01-2015, 18:33
Damm, wszędzie biegacze... Ludzie, chociaż na forum fotograficznym dajcie odpocząć :p

Rafał_Sz
28-01-2015, 09:24
Damm, wszędzie biegacze... Ludzie, chociaż na forum fotograficznym dajcie odpocząć :p

Z tego co mi wiadomo, to sam powinieneś zacząć biegać. Więc nie męcz buły. :p;)

thorcik
28-01-2015, 09:32
Z tego co mi wiadomo, to sam powinieneś zacząć biegać. Więc nie męcz buły. [emoji14];)
:mrgreen:

foto4deg
28-01-2015, 12:02
Z tego co mi wiadomo, to sam powinieneś zacząć biegać. Więc nie męcz buły. :p;)

Z tego co mi wiadomo, to nie Twój interes, a zielony kolor coraz mniej się Tobie należy :p

hobbits
04-02-2015, 09:38
Czyli: do zobaczenia na Orlenie? ;)

Gentil
05-02-2015, 22:00
Oczywiście! Mam nadzieję, że w komplecie na mecie.;)

krzysztof jot
12-02-2015, 00:01
Są na forum jacyś biegacze, maratończycy? Osoby które robią zdjęcia na zawodach biegowych? Zwlaszcza biegach górskich, na których można zrobić naprawdę swietne zdjęcia?


i biegam i robię zdjęcia na zawodach - jak ktoś powyżej, też nie łączę tych funkcjonalności :) w jedno -
co dalej z pytaniem :)...do czego zmierzasz ?

Gentil
13-02-2015, 11:26
i biegam i robię zdjęcia na zawodach - jak ktoś powyżej, też nie łączę tych funkcjonalności :) w jedno -
co dalej z pytaniem :)...do czego zmierzasz ?

To na co czekasz pochwal się jakimiś fajnymi fotkami z zawodów, najlepiej górskich! :) Nie ukrywam, że jeśli robisz fotki na zawodach chętnie kupił bym oczywiście w promocyjnej cenie ;) zdjęcia z biegów w których biorę udział.

frostic
19-02-2015, 23:56
Znajomy biega maratony a i przy okazji dla potomnosci kilka ujęć strzeli.
Co prawda nie Nikonem ale GoPro.

http://m.youtube.com/watch?v=YmA7_NcQUiM

Aha... A w tym biegu na Saharze zajął 2 miejsce!

Ot tak się kolegą pochwaliłem... A co ;)

krzysztof jot
21-02-2015, 20:07
i biegam i robię zdjęcia na zawodach - jak ktoś powyżej, też nie łączę tych funkcjonalności :) w jedno -
co dalej z pytaniem :)...do czego zmierzasz ?

w górskim to parę zdjęć zrobiłem w życiu... ale kolarstwie ;)

Biegi to nowa pasja, raczej miejskie, czasem terenowe, ale nie górskie... choc nie wykluczone, że jak sie trafi cos to pojadę :). Tyle, że coraz bardziej mi się nie chce latać po krzakach z aparatem :).

PS. etap chwalenia się to już mam za sobą :)

falcon
15-03-2015, 20:09
Mi się zdarzyło w paru biegach wystartować :) głównie 10 km (best: 40:50), chociaż ostatnio w CityTrialu Wrocławskim na 5 km biegałem 2x. Obecnie przygotowuję się do 1-szego w życiu maratonu, ale to w kwietniu (Orlen). Oby zdrowie dopisało, to najważniejsze, bo wytrwałości mi nie brakuje ;)

Update: dzisiaj na 10 km WroActiv - 38:56 .. :)

cwirek
15-03-2015, 20:58
Update: dzisiaj na 10 km WroActiv - 38:56 .. :)

Czyli jest progres! Gratki - tak trzymaj.

Gentil
15-03-2015, 21:40
No no no gratki! :) ja w maju spróbuję się zbliżyć do takiego wyniku. :)

punkjofizz
16-03-2015, 23:03
ja dzisaij zacząłem sezon na bieganie, ładna pogoda była to aż mnie zmotywowało :D 4km za mną:D

falcon
05-04-2015, 22:06
Update: dzisiaj na 10 km WroActiv - 38:56 .. :)

Update: PZU Półmaraton Warszawski "zaliczony" :) biorąc pod uwagę "zawirowania" na punktach z napojami czas 1h 26' 14'' napawa optymizmem przez kwietniowym Orlenem .. pozdrawiam Warszawiaków :) :) :)

Gentil
27-04-2015, 08:14
Jak wyniki Panowie?! Ja na tym zbiegu na Wilanowie skręciłem kolano i doczlapalem się do mety z czasem 3:47 :( zyciowke trzeba odłożyć na inny termin a teraz kurowanie nogi :p pozdrowienia dla wszystkich tych co ukonczyli owm oraz dla tych którym się nie udalo!

!AGresT
27-04-2015, 10:23
Czyli: do zobaczenia na Orlenie? ;)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2015/04/c83cc0e28184e831a74b6b354773bba0-2.jpg
źródło (http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/04/c83cc0e28184e831a74b6b354773bba0.jpg)

Gentil
27-04-2015, 12:31
Czyli wybrałeś 2 sposób? ;)

!AGresT
27-04-2015, 12:41
Pośredni. Byłem na BP i zatankowałem samochód :)
Ja niestety nie mogę biegać. Dzisiaj idę na rentgen i okaże się, czy kiedykolwiek będę mógł.

hobbits
27-04-2015, 12:51
Ja niestety musiałem zrezygnować i nie startowałem w ogóle. Ostatnio nie biegam i nie mam kompletnie formy. Wrócić muszę do tego :)

MaciekW
28-04-2015, 09:24
Ja odkąd zacząłem biegać z psem w terenie i po pagórach jakoś nie mogę się przemóc do biegów ulicznych :P Jeśli ktoś mieszka na wsi lub obrzeżach miasta to polecam taką właśnie formę.

falcon
29-04-2015, 00:15
Jak wyniki Panowie?! Ja na tym zbiegu na Wilanowie skręciłem kolano i doczlapalem się do mety z czasem 3:47 :( zyciowke trzeba odłożyć na inny termin a teraz kurowanie nogi :p pozdrowienia dla wszystkich tych co ukonczyli owm oraz dla tych którym się nie udalo!

Ja niestety musiałem zrezygnować z biegu - kontuzja piszczela. Jestem w trakcie rehabilitacji. Mam nadzieję, że szybko dojdę do siebie i zacznę przygotowania do kolejnych startów. Pzdr i zdrowia dla Wszystkich! :)