PDA

Zobacz pełną wersję : III Konferencja NPS, Kliczków 2-4 lutego 2015



TOP67
22-01-2015, 16:33
Kto jedzie?

Ja mam blisko, to będę.

Slon
22-01-2015, 17:22
Będziesz jak Cię wpiszą na listę :p

RobertMiernik
22-01-2015, 17:24
Ta, gość całą serię aparatów zepsuł, to na pewno go wpiszą ;P

Slon
22-01-2015, 17:30
Wpiszą jako płatnika na FV za całą imprezę :p

zbyszekD7000
22-01-2015, 18:54
wpiszą ale na czarną listę ;)

thorcik
22-01-2015, 18:58
A Kliczków to spotka w ringu :twisted:

ekonet
23-01-2015, 10:26
Przecież ta nora się niedawno spaliła. ;)

FHR
23-01-2015, 10:30
Przecież ta nora się niedawno spaliła. ;)

I mnie tam nie było?! ;)

TOP67
23-01-2015, 10:50
Byłem tam w 2007 roku, to siedzieliśmy przy świeczkach, bo były jakieś wichury i zerwało przewody. Może ktoś zaprószył po pijaku ;)

ekonet
23-01-2015, 13:44
I mnie tam nie było?! ;)
Nie było i dlatego zdołali trochę uratować. :)

TOP67
28-01-2015, 00:30
Chyba mnie nie rozpoznali i dostałem potwierdzenie ;)

Beson
01-02-2015, 00:23
Ja jadę z kumplem z Gdańska przez Bydgoszcz, Poznań, Świebodzin, Zielona-Góra. Może ktoś chce się z nami zabrać? Jak coś to priv. ;)

marciing
01-02-2015, 00:26
Ja jadę z kumplem z Gdańska przez Bydgoszcz, Poznań, Świebodzin, Zielona-Góra. Może ktoś chce się z nami zabrać? Jak coś to priv. ;)


no właśnie ja i mój giermek lecimy z Gdańska. Ze 2 miejsca się znajdą jak coś. Chcielibyśmy wracać przez Berlin ale wszystko do ustalenia ;) jak ktoś chętny to duże i chyba wygodne auto będzie lecieć przez Bydgoszcz i Poznań :)

cezarycezary
01-02-2015, 00:40
Troje z nas jedzie z Płocka jak by ktoś coś :-)

Slon
04-02-2015, 01:31
Wszyscy cali, obyło się bez strat w ludziach? :D

TOP67
04-02-2015, 10:40
Jeśli ktoś nie dostanie przepukliny od 800 mm, to przeżyje. Właśnie jemy ostatnie śniadanie.

marciing
04-02-2015, 10:43
Wczoraj parę osób miało objawy choroby filipińskiej. Na szczęście dziś już lepiej jest ;)

ekonet
04-02-2015, 18:56
Troje z nas jedzie z Płocka jak by ktoś coś :-)

___
Tapatalk. Najlepszy sposób na forum z telefonu i tabletu. (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&hl=pl)
Musisz tę reklamę wstawiać?

avlimoney
06-02-2015, 00:16
to był zaszczyt Was poznać ;-) Pozdrawiam.

TOP67
06-02-2015, 01:20
Czyżbyśmy razem spożywali?

avlimoney
06-02-2015, 01:21
he he ;-) No tak jakoś wyszło..