Zobacz pełną wersję : Wyzwalacz radiowy do lamp i-TTL
spiritus
17-01-2015, 15:37
Co polecacie? Planuję wydać coś do 300-400 zł.
http://allegro.pl/pixel-king-wyzwalacz-radiowy-lamp-nikon-i-ttl-ttl-i4987136589.html będzie czy coś innego?
Nie napisałeś do jakich lamp będziesz to używał. Dokładając ok 150,- zakupisz PK Pro. To dopiero zabawa! I Nic lepszego nie będziesz potrzebował.
spiritus
17-01-2015, 16:50
Jak na razie to mam tylko jedną sabinkę ale chciałbym w przyszłości jakąś studyjną zakupić. Dopiero zaczynam z tym :P
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.