PDA

Zobacz pełną wersję : karta do d5300



endryu
11-01-2015, 17:42
1.http://allegro.pl/32gb-sandisk-sd-sdhc-extreme-60mb-s-class-10-i4954980203.html
2.http://allegro.pl/karta-pamieci-sandisk-sd-extreme-32gb-80mb-s-cl10-i4972609102.html
3.http://allegro.pl/32gb-sandisk-sd-sdhc-class-10-extreme-95mb-s-uhs-i-i4954980161.html
pytania brzmi czy pierwsza karta wystarczy czy trzeba inwestować w lepszą

Nikkoś
11-01-2015, 19:19
Wystarczy , w moim siedzi extreme 45MB/s i nagrywa fhd bez zacięć , przy seriach jpg+nef po pewnym czasie zwalnia ale to nie wina karty .

jerzyk
17-01-2015, 12:49
Pierwsza wystarczy