kattebush
08-01-2015, 20:36
Witam Was!
Statyw klasyczny już posiadam - obecnie poszukuję czegoś niewielkiego. W związku z tym mam pytanko: czy warto pójść w taki oto statyw czy może jest to wyrzucenie pieniędzy?
http://allegro.pl/statyw-elastyczny-l-do-ciezkich-lustrzanek-w-wa-i4942382600.html
Statyw klasyczny już posiadam - obecnie poszukuję czegoś niewielkiego. W związku z tym mam pytanko: czy warto pójść w taki oto statyw czy może jest to wyrzucenie pieniędzy?
http://allegro.pl/statyw-elastyczny-l-do-ciezkich-lustrzanek-w-wa-i4942382600.html