PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw stołowy elastyczny



kattebush
08-01-2015, 20:36
Witam Was!
Statyw klasyczny już posiadam - obecnie poszukuję czegoś niewielkiego. W związku z tym mam pytanko: czy warto pójść w taki oto statyw czy może jest to wyrzucenie pieniędzy?
http://allegro.pl/statyw-elastyczny-l-do-ciezkich-lustrzanek-w-wa-i4942382600.html

esperal
08-01-2015, 21:45
Kiedyś się bawiłem takim czymś i raczej nie chciało utrzymać lustra. Mam kolegę który używa oryginalny Joby Gorillapod i ten daje sobie radę tylko że kosztuje prawie 400zł.

kattebush
08-01-2015, 22:00
Tego się obawiałam właśnie. Trafiłam na jeszcze jeden - ciekawszy statyw, no ale i dużo droższy. I mam dylemat.
http://allegro.pl/statyw-fotopro-m-5-mini-glowica-53p-krakow-i4946097047.html

motyl
11-01-2015, 14:57
Jak ma być tanio to kup statyw oświetleniowy tz. piesek i doczep głowicę foto
http://allegro.pl/statyw-typu-piesek-wysokosc-20-cm-i4941096529.html