Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] The Lost World
Al Bundy
06-05-2007, 13:33
Wybaczcie jeśli to kicz - żona mnie zostawiła na dwa dni a nie chce mi się uczyć do egzaminów. Pogoda bzdetna więc grzebię w śmieciach i podpinam pod PSa ;) Jak wam się podoba?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img213.imageshack.us/img213/3483/dsc7225rr4.jpg)
Zazwyczaj tego typu prace średnio mi podchodzą, ale w tym coś jest. Ciekawa kompozycja (drzewa i przestrzeń). Przyjemny efekt daje przejście czerwonego w zielony. Tylko dałbym troche ciemniej na chmurach przed słońcem. I ten refleks przeszkadza.
Ogólnie jak na efekt "nic nie robienia" ok.
Bartek-Kacper
06-05-2007, 15:21
Mnie się kojarzy z Władcą Pierścieni i z klimatem fantastycznym .Nie wiem takie moje zdanie na temat tego zdjęcia. Oczywiście obróbka przednia.
Witam,
Ciekaw efekt Al. Ale nie zostawiał bym tego krzywego horyzontu i obniżył bym po prawej.
Pozdrawiam:
AMI
podoba mi sie ale jak by tak kontrart troszke w gore? sprawdzalem i z wiekszym kontrastem dla mnie lepiej :D
Al, wybacz ale mi się nie podoba :(. Wygląda jak efekt działania człowieka, który dostał w ręce PSa i teraz próbuje wszystkie funkcje po kolei na chybił trafił :(. Szczególnie ta trawa wygląda okropnie, chciałbym jednak zobaczyć zdjęcie bez PSa
Al Bundy
06-05-2007, 20:47
Bez PSa to była IRka ze źle ustawionym balansem bieli - stąd ta zabawa ;)
Landszafty to dla mnie czarna magia...
Landszafty to dla mnie czarna magia...
Ale ściemniasz...
Al Bundy
07-05-2007, 12:08
Poważnie - jak oglądam perełki na Plfoto to robi mi się mokro...
Poważnie - jak oglądam perełki na Plfoto to robi mi się mokro...
Jasne, jasne :)
Tylko że niedawnym Twoim widokiem znad Wisły wyrwałeś mnie z butów.
Al Bundy
07-05-2007, 13:09
No dobrze już ;)
Dzięki :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.