Zobacz pełną wersję : Muzeum Mercedesa w Stuttgarcie.
barracuda
06-01-2015, 19:06
Za jakiś czas może będę w pobliżu tego muzeum. Czy ktoś może z Was był tam już? Warto z tego powodu targać ze sobą sprzęt? Można w ogóle publikować zdjęcia z tego miejsca i w ogóle fotografować?
Mój syn był w muzeum dwa razy i za każdym razem fotografował . Na zdjęciach widać innych fotografujących , nie wiem jak z publikacją . Muzeum odwiedzał w środku tygodnia i ruch był nie wielki .
Potwierdzam: nie ma żadnych problemów z fotografowaniem. :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://db.tt/KS1txqwu)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://db.tt/M6cr9vjf)
Nie jestem pewien, ale chyba nie zezwalano na fotografowanie w Sindelfingen, w fabryce Mercedesa.
barracuda
06-01-2015, 20:32
Fajnie, dzięki za informacje.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.