PDA

Zobacz pełną wersję : Muzeum Mercedesa w Stuttgarcie.



barracuda
06-01-2015, 19:06
Za jakiś czas może będę w pobliżu tego muzeum. Czy ktoś może z Was był tam już? Warto z tego powodu targać ze sobą sprzęt? Można w ogóle publikować zdjęcia z tego miejsca i w ogóle fotografować?

Nikkoś
06-01-2015, 20:11
Mój syn był w muzeum dwa razy i za każdym razem fotografował . Na zdjęciach widać innych fotografujących , nie wiem jak z publikacją . Muzeum odwiedzał w środku tygodnia i ruch był nie wielki .

jo44
06-01-2015, 20:30
Potwierdzam: nie ma żadnych problemów z fotografowaniem. :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://db.tt/KS1txqwu)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://db.tt/M6cr9vjf)

Nie jestem pewien, ale chyba nie zezwalano na fotografowanie w Sindelfingen, w fabryce Mercedesa.

barracuda
06-01-2015, 20:32
Fajnie, dzięki za informacje.