PDA

Zobacz pełną wersję : d70s



Wojciech
06-05-2007, 00:51
witam czy ktos cos slyszal czy jest cos w palanach jeszczxe do d70s podobnego jak do d80
wszytscy mowia o tych gripach delty ale czy nikon nic nie wymyslil
jako uzytkownik zekne tak w afryce ten pomysl z kabelkiem i gumka nie sprawdza sie
czekam na wiad hej

Dyziek
06-05-2007, 02:00
Nikon nic nie zrobił i chyba nie masz co czekać! Pozostaje Ci ten delty - ja mam i nie jest źle a do kabelka idzie się przyzwyczaić.

Sebastiann
06-05-2007, 10:56
Rozwiazanie jak w D80 nie ma racji bytu w D70s ze wzgledu na to iz D70s najnormalniej w swiecie nie posiada gniazda dokujacego dla pelnowartosciowego gripa. Jedyne rozwiązanie to komunikacja via wejscie na kabelek spustowy wiec ewentuale nowe wersje gripa bylby juz raczej kosmetyka rozwiazan kabelkowych a nie sadze aby delta bawila sie w takie cos. gripa posiadam kabelek nie przeszkadza jakby sie moglo wydawac patrzac na zdjecia. pozdrawiam:)

-malcoln-
18-05-2007, 00:46
a jakich aku urzywacie do swoich gripów?? dwóch takich samych czy moga być rózne [tj. np oryginał i powiedzmy hahnel czy cós? czy np 2 oryginały ale o róznych mocach??] no i jak to sie ma do stanu baterii na wyswietlaczu??
moze to durne pytania ale nurtują mnie troche, a cały czas rozwarzam zakup tegoż gripa do d70s a niewiem czy jest sens,,,, osobiscie to brakuje mi pokręteł no ale to juz sie raczej w nim nie zmieni.. :(

Dyziek
18-05-2007, 01:08
Używam 2 takich samych, ale spokojnie możesz mieć różne. Ponieważ pobieranie jest najpierw z 1 aku a potem drugiego.