PDA

Zobacz pełną wersję : Różnice w kartach SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I U3 a U1



Wojteksw
31-12-2014, 11:15
Mam pytanie do znawców w tej materii, jaka jest różnica między tymi kartami
http://www.chip.pl/testy/pamieci-masowe/karty-pamieci-flash-sd/sandisk-sdhc-32gb-extreme-pro-633x-class-10

http://www.hurt.com.pl/sandisk-sdhc-32gb-extreme-pro-95mb-s-633x-uhs-i,p9525.html?k=c&start=porownywarka;gmc;9525&gclid=Cj0KEQiA2o6lBRCn_b7yppe98rQBEiQAMpnYnfSZ9FxN WzidTD-z5nIjubeJZl90yLWUJlfU4MPlPX8aAmGk8P8HAQ

Czy różni się Karta z U3 od U1

Nikkoś
31-12-2014, 17:42
Teoretycznie u3 są szybsze od u1 .
Taki tam artykuł http://www.spidersweb.pl/2014/06/klasy-szybkosci-kart-sd.html

Wojteksw
31-12-2014, 20:01
Czytałem wcześniej ten artykuł, powiem prawdę , że mało mi wyjaśnił. Dalej szukam dokładnej specyfiki prędkości U3 i U1

Beyor
01-03-2015, 15:25
Czy karta U3 będzie działała z Nikonem D7000? Myślę o zakupie karty Sandisk 16GB SDHC Extreme Class10 60MB/s UHS-I (U3) - http://www.x-kom.pl/p/208122-pamiec-securedigital-sandisk-16gb-sdhc-extreme-class10-60mb-s-uhs-i-u3.html
Będzie współpracować z D7000 czy ten standard nie jest obsługiwany i lepiej zainwestować np. w to? http://www.x-kom.pl/p/26382-pamiec-securedigital-sandisk-8gb-sdhc-extreme-uhs-i-45mb-s-class-10.html

GonzoG
01-03-2015, 15:26
Czytałem wcześniej ten artykuł, powiem prawdę , że mało mi wyjaśnił. Dalej szukam dokładnej specyfiki prędkości U3 i U1
U1 = C10 = min. 10MB/s
U3 = min. 30MB/s
W rzeczywistości przy kartach SanDiska nie ma większego znaczenia, bo SanDisk używa tych symboli bardzie do odróżniania wersji czy generacji kart.



Czy karta U3 będzie działała z Nikonem D7000? Myślę o zakupie karty Sandisk 16GB SDHC Extreme Class10 60MB/s UHS-I (U3) - http://www.x-kom.pl/p/208122-pamiec-securedigital-sandisk-16gb-sdhc-extreme-class10-60mb-s-uhs-i-u3.html
Będzie współpracować z D7000 czy ten standard nie jest obsługiwany i lepiej zainwestować np. w to? http://www.x-kom.pl/p/26382-pamiec-securedigital-sandisk-8gb-sdhc-extreme-uhs-i-45mb-s-class-10.html
U3 to oznaczenie minimalnej prędkości, a nie rodzaju karty...