Feni
28-12-2014, 17:22
Mam okazję kupić Porsta 2,8 135mm za dosłownie "psie" pieniądze, tyle że z mocowaniem Bagnetu X.
Można użyć jakiegoś adapteru żeby podłączyć to do d5100?
Można użyć jakiegoś adapteru żeby podłączyć to do d5100?
Zobacz pełną wersję : Obiektyw z mocowaniem Fujica X do nikona?