Zobacz pełną wersję : Prośba o wypełnienie krótkiej ankiety
Witajcie,
Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety do projektu badawczego. Ankieta jest anonimowa. https://ankietatymbark.wordpress.com/
Z góry dziękuję i mam nadzieję, że administracja nie będzie miała nic przeciwko! :)
Oj, w pośpiechu studenty pisały i błędów narobiły. ;)
Np.:
"Kiedy potrzebujesz ugasić swoje pragnienie o jakiej marce myślisz?" - brak przecinka, to po pierwsze.
Po drugie - "kiedy" błędnie zastosowane, powinno być np. "gdy".
Wypełnione, wysłane.
Wesołych Świąt.
Oj, w pośpiechu studenty pisały i błędów narobiły. ;)
Bo "studenty" to teraz takie komputerowe są i nie korzystają z zasobów własnego umysłu, tylko elektronicznych słowniko-poprawiaczy, a one jak wiadomo nie wszystko potrafią.
Oj, w pośpiechu studenty pisały i błędów narobiły. ;)
Np.:
"Kiedy potrzebujesz ugasić swoje pragnienie o jakiej marce myślisz?" - brak przecinka, to po pierwsze.
Po drugie - "kiedy" błędnie zastosowane, powinno być np. "gdy".
To szanowny Kolega jest bardzo delikatny ;)
"W jakim stopniu lubisz Tymbarka?" - oplułem monitor ze śmiechu. Lubię piękne kobiety i super auta, ale żeby od razu z Tymbarkiem ;) Literówki też są.
Oj, "studenty".
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.