PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o wypełnienie krótkiej ankiety



MKazik
22-12-2014, 11:02
Witajcie,
Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety do projektu badawczego. Ankieta jest anonimowa. https://ankietatymbark.wordpress.com/
Z góry dziękuję i mam nadzieję, że administracja nie będzie miała nic przeciwko! :)

pit.
22-12-2014, 11:05
Poszło, trzym się

ekonet
22-12-2014, 11:58
Oj, w pośpiechu studenty pisały i błędów narobiły. ;)
Np.:
"Kiedy potrzebujesz ugasić swoje pragnienie o jakiej marce myślisz?" - brak przecinka, to po pierwsze.
Po drugie - "kiedy" błędnie zastosowane, powinno być np. "gdy".

jac0205
24-12-2014, 11:58
Wypełnione, wysłane.

Wesołych Świąt.

WALOD
24-12-2014, 12:16
Oj, w pośpiechu studenty pisały i błędów narobiły. ;)



Bo "studenty" to teraz takie komputerowe są i nie korzystają z zasobów własnego umysłu, tylko elektronicznych słowniko-poprawiaczy, a one jak wiadomo nie wszystko potrafią.

amirez
24-12-2014, 17:06
Oj, w pośpiechu studenty pisały i błędów narobiły. ;)
Np.:
"Kiedy potrzebujesz ugasić swoje pragnienie o jakiej marce myślisz?" - brak przecinka, to po pierwsze.
Po drugie - "kiedy" błędnie zastosowane, powinno być np. "gdy".
To szanowny Kolega jest bardzo delikatny ;)
"W jakim stopniu lubisz Tymbarka?" - oplułem monitor ze śmiechu. Lubię piękne kobiety i super auta, ale żeby od razu z Tymbarkiem ;) Literówki też są.
Oj, "studenty".