PDA

Zobacz pełną wersję : Europa universalis 4 - grał ktoś?



foto4deg
20-12-2014, 18:02
Chcę kupić grą na osx - orientujecie się, czy będzie możliwość grania online z ludźmi, którzy mają wersję pc?

spiritus
20-12-2014, 18:10
Raczej tak. Łączysz się przez sieć która jest taka sama i do pc i do osx.
Dziwne by to było gdyby nie można było tak grać.

wasilewk
20-12-2014, 18:19
Raczej tak. Łączysz się przez sieć która jest taka sama i do pc i do osx.
Dziwne by to było gdyby nie można było tak grać.

Mogą być różne wersje: np. "Galaxy Life" jest i na PC i na smartfona - ale wersje różne i nawzajem nie widzą się w sieci - adresy galaktyk są inne.

Pzdr.

spiritus
20-12-2014, 18:23
No tak, z tym się zgodzę. Jeżeli gra jest tej samej wersji i ten sam patch to problemów nie powinno być.

Majek
21-12-2014, 21:22
Niekoniecznie. Czemu taki Diablo III na PS3 i XB nie działają razem do kupy?