PDA

Zobacz pełną wersję : Pomiar światła



aklu03
20-12-2014, 00:55
Witam, posiadam nikona d7000 od niedawna, moje pytanie brzmi jaki najlepiej wybrać pomiar? zdjęcia nie wychodzą takie jak być powinno, dodam, że mam 50 f/1.8.

Umbra
20-12-2014, 01:55
Poczytaj o tym, jak działa każdy z trybów w instrukcji. Tryb wybiera się w zależności od tego, co się chce osiągnąć.

ecml
20-12-2014, 03:07
https://www.szerokikadr.pl/poradnik/tryby-pomiaru-swiatla

sl011
20-12-2014, 12:23
A co jest nie tak z tymi zdjęciami?

jkowal
20-12-2014, 15:55
Każdy rodzaj pomiaru ma inne przeznaczenie. Gdyby udało się wymyślić "najlepszy", to nie trzeba by było innych.