Jarek78
13-12-2014, 15:49
SUma summarum "w prezencie" dostalem Ipada 2. Problem tylko w tym ze ma zainstalowanego iOS 6 więc częśc apek nie dziala bo wymaga iOS7 . Nie chce od razu instalować 8 bo tak czytam tu i tam że to srednio ze soba współgra. Czy jest jeszcze jakas mozliwosc zrobienia upgrade ale do 7 ? Czy skazany jestem tylko na aktualizacje do iOSa 8 ?
Próbowałem sciagnac plik 7ki, i przez Itunes zrobic upgrade z wymuszonym plikiem. Niestety ciagle wywala mi ze nie zrobi bo plik wydaje sie byc uszkodzony. Nie wiem tylko czy faktycznie tak jest czy to juz będzie zawze taki komunikat przy probie instalacji "siódemki" ?
Dziekuje za odpowiedz.
Próbowałem sciagnac plik 7ki, i przez Itunes zrobic upgrade z wymuszonym plikiem. Niestety ciagle wywala mi ze nie zrobi bo plik wydaje sie byc uszkodzony. Nie wiem tylko czy faktycznie tak jest czy to juz będzie zawze taki komunikat przy probie instalacji "siódemki" ?
Dziekuje za odpowiedz.