PanMarecq
12-12-2014, 23:41
Witajcie koledzy i koleżanki ;)!
Mam problem. Otóż miotam się z zakupem Nikona D610 i chciałbym skorzystać z obecnej promocji jednak nie stać mnie na kupno do niego takiego obiektywu aby akurat aktywować cashback. Pytanie mam takie: Może znajdzie się ktoś przemiły, kto kupił(ma kupić) sobie obiektyw i pozwoliłby mi się z nim podłączyć pod tą promocje? Wiadomo Polak na wszystkim chce oszczędzić ;) Najlepiej ktoś z Białegostoku lub okolic, ale myślę, że jak coś to mógłbym komuś dosłać potrzebne rzeczy nawet na drugi koniec Polski.
Z góry wielkie dzięki ;)
Ps.To mój pierwszy wpis na tym forum, mam nadzieję, że znalazłem odpowiedni dział ;).
Mam problem. Otóż miotam się z zakupem Nikona D610 i chciałbym skorzystać z obecnej promocji jednak nie stać mnie na kupno do niego takiego obiektywu aby akurat aktywować cashback. Pytanie mam takie: Może znajdzie się ktoś przemiły, kto kupił(ma kupić) sobie obiektyw i pozwoliłby mi się z nim podłączyć pod tą promocje? Wiadomo Polak na wszystkim chce oszczędzić ;) Najlepiej ktoś z Białegostoku lub okolic, ale myślę, że jak coś to mógłbym komuś dosłać potrzebne rzeczy nawet na drugi koniec Polski.
Z góry wielkie dzięki ;)
Ps.To mój pierwszy wpis na tym forum, mam nadzieję, że znalazłem odpowiedni dział ;).