PDA

Zobacz pełną wersję : Zaproszenie na wystawę



harb
12-12-2014, 10:35
Serdecznie zapraszam wszystkich na swoja nowa wystawe fotograficzna. Tematem jest TOSCANIA oraz WŁOSKA RIWIERA. Galeria Handlowa Przymorze Gdańsk ul Obroncow Wybrzeza 1. Pod zielona sciana



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://postimage.org/)



pozdrawiam :)

fotograf58
12-12-2014, 17:20
Trochę za daleko, szkoda :)

Onsajt
12-12-2014, 21:28
Ale ładnie rozwinąłeś skrzydła (pamiętam ciekawe dyskusje "za innych czasów" kilka lat temu).
Gratulacje
Dla mnie to miejsce "to gdzieś nadole nad morzem", ale znam i podjadę.

harb
14-12-2014, 05:14
Ale ładnie rozwinąłeś skrzydła (pamiętam ciekawe dyskusje "za innych czasów" kilka lat temu).
Gratulacje
Dla mnie to miejsce "to gdzieś nadole nad morzem", ale znam i podjadę.

witaj Rafale , kupę lat - dzieki za mile słowa i zapraszam :)