PDA

Zobacz pełną wersję : Jak pokazać foty na forum?



BBall_Freaker
11-12-2014, 17:40
Witam ;)

Jako, że to forum nie pozwala na dodawanie załączników, a chciałbym pokazać trochę zdjęć z pewnego wydarzenia to pytam Was: gdzie je umieścić najlepiej, by w następstwie pokazać je na forum?

Rafał_Sz
11-12-2014, 17:55
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=1358

BBall_Freaker
11-12-2014, 17:58
Tyle wiem! Pytałem, gdzie najlepiej je umieścić :P Jaki serwer polecacie itd... Swoją drogą - szkoda, że forum nie udostępnia takiej możliwości, chociażby odpłatnie...

mbodniak
11-12-2014, 17:58
postimage.org

adriansocho
11-12-2014, 18:06
Działa też googlowa galeria Picassy.

BBall_Freaker
11-12-2014, 18:10
Dzięki (y)

GonzoG
11-12-2014, 20:35
dropbox
picasa
płatny imageshack