BBall_Freaker
11-12-2014, 17:40
Witam ;)
Jako, że to forum nie pozwala na dodawanie załączników, a chciałbym pokazać trochę zdjęć z pewnego wydarzenia to pytam Was: gdzie je umieścić najlepiej, by w następstwie pokazać je na forum?
Jako, że to forum nie pozwala na dodawanie załączników, a chciałbym pokazać trochę zdjęć z pewnego wydarzenia to pytam Was: gdzie je umieścić najlepiej, by w następstwie pokazać je na forum?