PDA

Zobacz pełną wersję : Underground Energy Zone 2015



Wojciech
07-12-2014, 20:43
Czesc

Czy ktos zalapal sie na; derground Energy Zone 2015, 17 stycznia, Kopalnia Soli w Bochni.

http://www.underground-cycling.com/

Czy ktos moze byl juz na takim spinningu?
Ktos moze jedzie z Okolic Trojmiasta?

Pozdrawiam, Wojtek.

shaolin
08-12-2014, 02:17
Tu sie chodzi na rower, a nie na spinning (chyba, ze z wedka) :twisted: