Wojciech
07-12-2014, 20:43
Czesc
Czy ktos zalapal sie na; derground Energy Zone 2015, 17 stycznia, Kopalnia Soli w Bochni.
http://www.underground-cycling.com/
Czy ktos moze byl juz na takim spinningu?
Ktos moze jedzie z Okolic Trojmiasta?
Pozdrawiam, Wojtek.
Czy ktos zalapal sie na; derground Energy Zone 2015, 17 stycznia, Kopalnia Soli w Bochni.
http://www.underground-cycling.com/
Czy ktos moze byl juz na takim spinningu?
Ktos moze jedzie z Okolic Trojmiasta?
Pozdrawiam, Wojtek.