Zobacz pełną wersję : Przeinstalowałem inventora - system wyrzuca błąd
spiritus
07-12-2014, 19:17
Cześć
Miałem zainstalowanego inventora 2015, jednak musiałem go przeinstalować na 2013 ponieważ wykładowca nie ma wersji 2015.
Posiadam system windows 8.1, inventor 2013 - wersja studencka pobrana z autodesku (a nie z torrentów :D).
Wyrzuca mi taki błąd (zrzut skopiowałem z sieci):
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/81HwV-2.png
źródło (http://i.stack.imgur.com/81HwV.png)
Próbowałem odpalać w zgodności z win7 i vista ale bez skutku.
Ktoś poradzi coś? Muszę się za projekt zabierać a tu problemy z softem :/
Cały dzień z tym walczę i już głupieję :/
velaskez
08-12-2014, 13:49
Cześć
Miałem zainstalowanego inventora 2015, jednak musiałem go przeinstalować na 2013 ponieważ wykładowca nie ma wersji 2015.
Posiadam system windows 8.1, inventor 2013 - wersja studencka pobrana z autodesku (a nie z torrentów :D).
Wyrzuca mi taki błąd (zrzut skopiowałem z sieci):
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/12/81HwV-2.png
źródło (http://i.stack.imgur.com/81HwV.png)
Próbowałem odpalać w zgodności z win7 i vista ale bez skutku.
Ktoś poradzi coś? Muszę się za projekt zabierać a tu problemy z softem :/
Cały dzień z tym walczę i już głupieję :/
A sprawdziłeś wymagania systemowe? :-P
Inventor działa na Win8 dopiero od wersji 2014 , dopiero 2015 bangla z 8.1. Do 2013 potrzebny windows 7.
spiritus
08-12-2014, 13:54
Właśnie, że nie sprawdzałem...dziwne to trochę, że mam aż za dobrego kompa :D
Jednak poradziłem sobie trochę inaczej. Zainstalowałem SP do inventora i update 4 - działa!
Lekko zamula noo ale co poradzić.
Lekko zamula noo ale co poradzić.
Jakimśtam rozwiązaniem jest jeszcze wirtualna maszyna z odpowiednim systemem. Jak masz mocnego kompa to nie odczujesz wielkiej różnicy.
spiritus
09-12-2014, 11:19
Jest rozwiązanie ale wydaje mi się, że 8GB ram nie wystarczy na takie coś.
Pokombinowałem trochę, poszukałem i w cmd wpisałem takie coś: "C:\Program Files\Autodesk\Inventor 2013\Bin\Inventor.exe" /install i invent przyśpieszył.
Sprawdź jak na wirtualnej maszynie to poleci.
U siebie mam tak, że na win7 pracuję w jednym programie - NX, a na virtual boxie mam zainstalowanego win xp i na nim ideasa, który wyższych win nie obsługuje. Działa to naprawdę dobrze.
spiritus
09-12-2014, 14:06
To kiedyś w nieograniczonej nieskończoności spróbuję ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.