PDA

Zobacz pełną wersję : Mar1n



spiritus
05-12-2014, 20:25
Cześć
Wpadł mi w ręce pentacon 50/1.8 auto. Nie działa pierścień przysłony więc go zdementowałem aby spróbować - może uda się naprawić. W środku zobaczyłem wyryty (wyrysowany) napis MAR1N lub MARIN - ciężko odczytać. Ktoś wie kto to może być? ;)

GonzoG
05-12-2014, 20:52
Pewnie się ktoś podpisał.
W moim nic nie było.

spiritus
05-12-2014, 20:59
Pewnie się ktoś podpisał.
W moim nic nie było.

Też tak myślę...tylko pytanie kto? :D
Gdzieś kiedyś czytałem, że ktoś też nabył jakiś obiektyw i był podpisany przez jakiegoś znanego fotografa. Jednak w google o swoim nic nie mogę znaleźć więc pytam bo może to ktoś z forum? :D