TMB
05-12-2014, 18:44
Witajcie
Koledzy, planuje wybrać się grupą paru terenówek pod koniec stycznia na wyprawę na "najbardziej wysunięty na północ punkt europy zachodniej kontynentalnej" ;) Znaczy się - Pärispea.
I pomijając, że samą w sobie frajdą ma być dojazd w potężne mrozy, śnieżyce, nocleg (w terenie, aucie, nie jakies luksusu w hotelu), myśle o jakiś ciekawych atrakcjach. Coś co warto zwiedzić, zobaczyć, zacną pod kątem krajobrazów trasę (boczne drogi? ) ... Czemu pytam Was? ;) Bo wiem ze doradzicie coś bardziej interesującego niź przewodniki turystyczne :D
Jakby ktoś chciał się dołączyć to zapraszam na PW ;)
Pozdrawiam
Tadeusz
Koledzy, planuje wybrać się grupą paru terenówek pod koniec stycznia na wyprawę na "najbardziej wysunięty na północ punkt europy zachodniej kontynentalnej" ;) Znaczy się - Pärispea.
I pomijając, że samą w sobie frajdą ma być dojazd w potężne mrozy, śnieżyce, nocleg (w terenie, aucie, nie jakies luksusu w hotelu), myśle o jakiś ciekawych atrakcjach. Coś co warto zwiedzić, zobaczyć, zacną pod kątem krajobrazów trasę (boczne drogi? ) ... Czemu pytam Was? ;) Bo wiem ze doradzicie coś bardziej interesującego niź przewodniki turystyczne :D
Jakby ktoś chciał się dołączyć to zapraszam na PW ;)
Pozdrawiam
Tadeusz