PDA

Zobacz pełną wersję : Tablet graficzny



drips
03-12-2014, 10:56
Witam, jaki tablet graficzny możecie polecić tak za około 600 zł ? Jeżeli warto takie coś kupić w takiej cenie?

gregorry
05-12-2014, 16:25
Słyszałem, że ostatnio w jednym popularnym dyskoncie rzucili ciekawe tablety graficzne. Niestety szybko się rozeszły i nie miałem okazji przetestować :/

GonzoG
05-12-2014, 16:40
Wacom.

ars
05-12-2014, 18:06
Mam wacoma "intuska" z gestami , żadne pro przecież , ale do zdjęć daje radę bez zająknięcia. I tanie to było..coś koło 4 stówek z czymś chyba. Bez gestów są tańsze takie same. (INTUOS Pen&Touch S)

gregorry
17-12-2014, 13:33
Mam wacoma "intuska" z gestami , żadne pro przecież , ale do zdjęć daje radę bez zająknięcia. I tanie to było..coś koło 4 stówek z czymś chyba. Bez gestów są tańsze takie same. (INTUOS Pen&Touch S)
Chyba nie za bardzo rozumiem, co to znaczy "z gestami"?

cezary-k
17-12-2014, 15:46
Praca piórkiem a dodatkowo mizianie paluchami w celu powiększania/pomniejszania, obrotów, przesuwania itp (jak w komórce).