PDA

Zobacz pełną wersję : Camrock City V380



jac0205
27-11-2014, 21:06
Witam.
Zamierzam kupić torbę Camrock City V380, jednak tylko wysyłkowo (ciężko ją dostać u mnie w stacjonarnym sklepie) i nie jestem pewny czy spełni moje oczekiwania. Mianowicie torba ma pomieścić D90 z doczepionym N17-55 oraz SB 700. Miał lub ma ktoś z Was taką torbę ? Zmieszczę do niej te graty ?
Ze zdjęć z netu widać, że ma ona jakieś przegrody regulowane ale sam nie wiem ...

picia78
27-11-2014, 22:32
mam takową i mieszczę w niej d7100 z sigmą 17-50 2,8 i na zadną sb tam nie ma miejsca

jac0205
27-11-2014, 22:38
OK, dzięki kolego. Szukam zatem większej :)

picia78
27-11-2014, 23:11
Bo to w zasadzie nie torba tylko kabura więc z założenia ma mieścić body z obiektywem do tego wejdzie najwięcej d7100 plus 70-200 tak na styk .