PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon d600 na niemieckim ebay - czy mógłby ktoś ze znajomością j. niem. spojrzeć?



motyl_pm
25-11-2014, 12:58
Link do aukcji:
http://www.ebay.pl/itm/Nikon-D-600Gehause-Body-/281505764881?pt=DE_Foto_Camcorder_Digitalkameras&hash=item418b0d1611

Głównie chodzi mi o to czy wszystko jest ok z aparatem, jaki przebieg i gwarancja?

Dzięki

zgera
25-11-2014, 13:18
Przebieg chyba niecałe 20 tyś klapnięć, pozostało 18 miesięcy gwarancji.
Czy wszystko jest OK z aparatem tego nikt Ci nie powie, tylko sprzedający wie najwięcej.

motyl_pm
25-11-2014, 13:37
zgera, dzięki, ze stanem to wiem, tylko byłem ciekaw czy nic więcej nie jest napisane.
Z tym przebiegiem własnie, potrzebuję się dowiedzieć czy na 100% te niecałe 20000, i jak z gwarancją (czy od nikona czy od sprzedawcy)

zgera
25-11-2014, 13:44
zgera, dzięki, ze stanem to wiem, tylko byłem ciekaw czy nic więcej nie jest napisane.
Z tym przebiegiem własnie, potrzebuję się dowiedzieć czy na 100% te niecałe 20000, i jak z gwarancją (czy od nikona czy od sprzedawcy)

Jeśli aparat jest z niemieckiej, czyli europejskiej dystrybucji to gwarancja producenta będzie obowiązywać w serwisie Nikon PL.

Mariusz Lesiuk
25-11-2014, 16:36
Napisano, że zadbany, nie ma śladów używania, proszę nie pytać mailowo o liczbę wyzwoleń migawki bo wg exifu wynosi tyle a tyle. Aparat jest z pudełkiem i innymi pierdołami jak w nówce. Pozostało 18 miesięcy gwarancji Nikona. Jest to nowsza seria d600 z polepszoną migawką z d610.