Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : statyw pod nikona



lampik
24-11-2014, 00:36
Witam, szukam statywu uniwersalnego do krajobrazów, pod D5300 ze szkłem 18-300, do ok 400-600 zł.


Powielam posta, bo był w złym dziale.

Matt

marekawo
24-11-2014, 12:13
Ja mam taki,jest dość solidny żeby stabilnie utrzymać D5300 z 18-300.
http://fotozakupy.pl/induro-at213-alloy-8m/39869s
A tutaj z głowicą
http://fotozakupy.pl/induro-akb2/39876s

Saimon
24-11-2014, 12:35
Witaj
Zobacz też statywy JOBY - bardzo uniwersalne i z ciekawą konstrukcją.
http://www.cyfrowe.pl/aparaty/joby-gorillapod-focus.html

Tinkas
26-11-2014, 15:47
W Fotojokerze jest Fancier WF-676. W miarę stabilny z fajną głowicą.
Wcześniej oglądałem rzeczone Induro i głowica Fanciera zrobiła na mnie lepsze wrażenie.

luthien
07-12-2014, 00:42
Witajcie! Chcę kupić statyw i mam wrażenie, że im więcej czytam, tym - paradoksalnie - większy mam problem Mam nikona d90 i szkło tamron 17-50. W dalszych planach mam jeszcze zakup obiektywu z trochę większym zoomem, jak budżet pozwoli. Statyw nie będzie używany jakoś szczególnie intensywnie, ale nie może być za ciężki (będę go czasem zabierać na wyjazdy). Ograniczeniem jak zwykle jest budżet, mogę przeznaczyć kwotę mniej więcej 250 zł... Będę wdzięczna za wszelkie propozycje i rady :) Acha - dodam, że przygodę z lustrzanką zaczęłam stosunkowo niedawno, więc kategoria "porządny" w rozumieniu "dużo lepszy, ale i dużo droższy", czyli ogólnie dla bardziej zaawansowanych, raczej mnie nie dotyczy ;)