PDA

Zobacz pełną wersję : oddam tablet za wpłatę charytatywną



Onsajt
19-11-2014, 22:46
Witam

Jak w temacie.
Znalazłem zakurzony sprzęt dokładnie jak na zdjęciach (bez stołu i podkładek jakby co) - zresztą widać na zdjęciach.
Jest to co widać, nie mam płyty i kabla (pewno gdzieś to jest, ale zapewniam, że ni znajdę tego szybko w moim domu).
Sprzęt nie używany (wiem, że na to nie wygląda:) - może 1-2 godziny w celach testów.
Oddam pierwszemu, kto będzie tego używał i przeleje zdeklarowaną przez siebie kwotę na jakąś fundację związaną z pomocą chorym dzieciom (biorący decyduje).
Nie spodziewam się 1000 zł, ale proszę też bez "cwaniackich" ofert typu 50 groszy, choć zgodnie z tym co piszę jeśli ktoś z tym będzie pierwszy to nie będę go ścigał.
Przelew na "fundację" może być po sprawdzeniu czy sprzęt działa.
Wysyłka zwykłą pocztą na mój koszt.
Ps. Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu - w dziale sprzedam/zamienię nie pasowało mi.
Ps.2 Jesli ktoś nie chce sie ujawniać z kwotą itp. proszę o priv



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/DSCN3383J_whpqexqJPG-2.jpg
źródło (http://ifotos.pl/zobacz/DSCN3383J_whpqexq.JPG/)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/DSCN3382J_whpqenaJPG-2.jpg
źródło (http://ifotos.pl/zobacz/DSCN3382J_whpqena.JPG/)

Onsajt
20-11-2014, 00:49
OK
Po temacie.
Mozna usunąć - jest chętny.

sailor
20-11-2014, 00:50
dla zastanawiajacych sie - jest to bardzo udany model bamboo, chyba ostani z niezniszczalnych ;)
jako kabel dziala kazde usb mini, od xp w gore i kazde niearchaiczne jablko jest wykrywalny jako tablet, sterowniki spokojnie sa dostepne.

edit: spoznilem sie z zachwalaniem :)

Onsajt
20-11-2014, 00:52
dla zastanawiajacych sie - jest to bardzo udany model bamboo, chyba ostani z niezniszczalnych ;)
jako kabel dziala kazde usb mini, od xp w gore i kazde niearchaiczne jablko jest wykrywalny jako tablet, sterowniki spokojnie sa dostepne.

edit: spoznilem sie z zachwalaniem :)

Dzięki za "reklamę" sailor... - poważnie.
Ale, zobacz co za czasy by do darowizny namawiać:)

sailor
20-11-2014, 01:22
Dzięki za "reklamę" sailor... - poważnie.
Ale, zobacz co za czasy by do darowizny namawiać:)

najwazniejsze ze sprawiles radosc zarowno nowemu posiadaczowi jak i komus potrzebujacemu :)

Onsajt
20-11-2014, 01:26
najwazniejsze ze sprawiles radosc zarowno nowemu posiadaczowi jak i komus potrzebujacemu :)

Zaczynam być w tym wieku by czuć, że "chomikowanie" nie ma sensu:) zwłaszcza jak czegoś w ogóle nie używam.

spiritus
20-11-2014, 08:27
najwazniejsze ze sprawiles radosc zarowno nowemu posiadaczowi jak i komus potrzebujacemu :)

I jeszcze samemu sobie ;)
Gratuluję takiego posunięcia założycielowi.

stock
20-11-2014, 08:32
gratulacje za pomysł. Oby komus dobrze słuzył a wpłata pomogła chorym brzdącom :)