Onsajt
19-11-2014, 22:46
Witam
Jak w temacie.
Znalazłem zakurzony sprzęt dokładnie jak na zdjęciach (bez stołu i podkładek jakby co) - zresztą widać na zdjęciach.
Jest to co widać, nie mam płyty i kabla (pewno gdzieś to jest, ale zapewniam, że ni znajdę tego szybko w moim domu).
Sprzęt nie używany (wiem, że na to nie wygląda:) - może 1-2 godziny w celach testów.
Oddam pierwszemu, kto będzie tego używał i przeleje zdeklarowaną przez siebie kwotę na jakąś fundację związaną z pomocą chorym dzieciom (biorący decyduje).
Nie spodziewam się 1000 zł, ale proszę też bez "cwaniackich" ofert typu 50 groszy, choć zgodnie z tym co piszę jeśli ktoś z tym będzie pierwszy to nie będę go ścigał.
Przelew na "fundację" może być po sprawdzeniu czy sprzęt działa.
Wysyłka zwykłą pocztą na mój koszt.
Ps. Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu - w dziale sprzedam/zamienię nie pasowało mi.
Ps.2 Jesli ktoś nie chce sie ujawniać z kwotą itp. proszę o priv
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/DSCN3383J_whpqexqJPG-2.jpg
źródło (http://ifotos.pl/zobacz/DSCN3383J_whpqexq.JPG/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/DSCN3382J_whpqenaJPG-2.jpg
źródło (http://ifotos.pl/zobacz/DSCN3382J_whpqena.JPG/)
Jak w temacie.
Znalazłem zakurzony sprzęt dokładnie jak na zdjęciach (bez stołu i podkładek jakby co) - zresztą widać na zdjęciach.
Jest to co widać, nie mam płyty i kabla (pewno gdzieś to jest, ale zapewniam, że ni znajdę tego szybko w moim domu).
Sprzęt nie używany (wiem, że na to nie wygląda:) - może 1-2 godziny w celach testów.
Oddam pierwszemu, kto będzie tego używał i przeleje zdeklarowaną przez siebie kwotę na jakąś fundację związaną z pomocą chorym dzieciom (biorący decyduje).
Nie spodziewam się 1000 zł, ale proszę też bez "cwaniackich" ofert typu 50 groszy, choć zgodnie z tym co piszę jeśli ktoś z tym będzie pierwszy to nie będę go ścigał.
Przelew na "fundację" może być po sprawdzeniu czy sprzęt działa.
Wysyłka zwykłą pocztą na mój koszt.
Ps. Mam nadzieję, że nie łamię regulaminu - w dziale sprzedam/zamienię nie pasowało mi.
Ps.2 Jesli ktoś nie chce sie ujawniać z kwotą itp. proszę o priv
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/DSCN3383J_whpqexqJPG-2.jpg
źródło (http://ifotos.pl/zobacz/DSCN3383J_whpqexq.JPG/)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/11/DSCN3382J_whpqenaJPG-2.jpg
źródło (http://ifotos.pl/zobacz/DSCN3382J_whpqena.JPG/)