PDA

Zobacz pełną wersję : Jest tu jakiś cwaniak? (Potrzebuję pomocy)



docxxx
16-11-2014, 11:05
Koledzy, potrzebuję Waszej pomocy.
Wczoraj roztrzaskał się mój Nexus 4 i jestem bez telefonu. Tzn. mam tak jakiś zastępczy, zwykły, rozsuwany, ale dopiero teraz uświadomiłem sobie, jak bardzo jest mi potrzebny smartfon. Pal sześć ekran, gry, itd. Miałem tam skonfigurowaną pocztę, dostęp do neta i mapy. Te trzy rzeczy są mi niezbędne do pracy. I teraz prośba do Was:

Otóż chcę kupić LG L9 II, a w dobrej cenie stoi w EuroAGDRTV. Okazuje się, że nie ma go już u nas w Zielonej Górze, jest jedynie w wybranych sklepach. Z tym że, nie w każdym są nowe, bo można też trafić na tzw. egzemplarz ekspozycyjny. Myślałem, że są one jedynie "macane", ale konsultant, do którego dodzwoniłem się uświadomił mi, że mogą to być też sztuki, które zostały stuknięte lub zbierane z ziemi po upadku itd.

Z tego co się dowiedziałem to nówki sztuki są w tych miastach:

Szczecin
Koszalin
Stargard Gdanski
Kalisz
Olsztyn
Środa
Ostroleka
Chojnice
Szczawno
Giżycko
Oława


Czy ktoś z Was byłby tak miły i kupiłby tego LG i wysłał do mnie. Oczywiście najpierw przelewam kasę, ale tu mam prośbę, aby odezwali się tu na forum lub w PM człowieki, którzy mają już długi staż na forum. Wiecie, obawiam się, że ktoś kto ma 2 komentarze może sobie zrobić prezent na święta ;)

ps. Tytułem wątku jest cytat z filmu "Chłopaki nie płaczą".

jo44
16-11-2014, 14:01
Zaraz podskoczę i sprawdzę czy rzeczywiście jest.

Rafał_Sz
16-11-2014, 14:07
Tak nie będzie taniej, szybciej i prościej? (http://www.vobis.pl/smartfon-lg-l9-ii-d605-czarny-2-129647.html)

MstrG
16-11-2014, 14:15
Tak nie będzie taniej, szybciej i prościej? (http://www.vobis.pl/smartfon-lg-l9-ii-d605-czarny-2-129647.html)

Taniej raczej nie ;)
http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/lg-swift-l9-ii-d605-czarny.bhtml

freefly
16-11-2014, 14:30
Taniej raczej nie ;)
http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/lg-swift-l9-ii-d605-czarny.bhtml

Ale dla takiej różnicy w cenie angażowanie ludzi. Cała operacja logistyczna z tym związana generuje większy realny koszt.;)

jo44
16-11-2014, 14:48
Zaraz podskoczę i sprawdzę czy rzeczywiście jest.

Jest jeszcze jeden (poza wystawionym), podobno nieruszany w cenie 499 zł.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://db.tt/TKjHOZoG)

docxxx
16-11-2014, 18:00
Cena czarnego to 499 zł. Biało jest o stówkę droższy. Twój aparat ma dziwną rozpiętość tonalną ;)

ajt
16-11-2014, 18:43
Raczej sklepy miewają często stare ceny na etykietach (i w systemie też). Jak ze dwa lata temu kupowałem odkurzacz, w sklepie okazał się droższy. Na moją argumentację, że w necie mają taniej, gość stwierdził, że on nie może obniżyć ceny i poradził mi, żebym zarezerwował na stronie z osobistym odbiorem w sklepie, wtedy będę miał cenę netową :) Może teraz wystarczy się upomnieć, ale nie wiem ...

jo44
16-11-2014, 18:45
Przecie napisałem, że kosztuje 499 - to tylko na etykiecie jest stara cena.

docxxx
16-11-2014, 23:20
Mission in progress...