docxxx
16-11-2014, 11:05
Koledzy, potrzebuję Waszej pomocy.
Wczoraj roztrzaskał się mój Nexus 4 i jestem bez telefonu. Tzn. mam tak jakiś zastępczy, zwykły, rozsuwany, ale dopiero teraz uświadomiłem sobie, jak bardzo jest mi potrzebny smartfon. Pal sześć ekran, gry, itd. Miałem tam skonfigurowaną pocztę, dostęp do neta i mapy. Te trzy rzeczy są mi niezbędne do pracy. I teraz prośba do Was:
Otóż chcę kupić LG L9 II, a w dobrej cenie stoi w EuroAGDRTV. Okazuje się, że nie ma go już u nas w Zielonej Górze, jest jedynie w wybranych sklepach. Z tym że, nie w każdym są nowe, bo można też trafić na tzw. egzemplarz ekspozycyjny. Myślałem, że są one jedynie "macane", ale konsultant, do którego dodzwoniłem się uświadomił mi, że mogą to być też sztuki, które zostały stuknięte lub zbierane z ziemi po upadku itd.
Z tego co się dowiedziałem to nówki sztuki są w tych miastach:
Szczecin
Koszalin
Stargard Gdanski
Kalisz
Olsztyn
Środa
Ostroleka
Chojnice
Szczawno
Giżycko
Oława
Czy ktoś z Was byłby tak miły i kupiłby tego LG i wysłał do mnie. Oczywiście najpierw przelewam kasę, ale tu mam prośbę, aby odezwali się tu na forum lub w PM człowieki, którzy mają już długi staż na forum. Wiecie, obawiam się, że ktoś kto ma 2 komentarze może sobie zrobić prezent na święta ;)
ps. Tytułem wątku jest cytat z filmu "Chłopaki nie płaczą".
Wczoraj roztrzaskał się mój Nexus 4 i jestem bez telefonu. Tzn. mam tak jakiś zastępczy, zwykły, rozsuwany, ale dopiero teraz uświadomiłem sobie, jak bardzo jest mi potrzebny smartfon. Pal sześć ekran, gry, itd. Miałem tam skonfigurowaną pocztę, dostęp do neta i mapy. Te trzy rzeczy są mi niezbędne do pracy. I teraz prośba do Was:
Otóż chcę kupić LG L9 II, a w dobrej cenie stoi w EuroAGDRTV. Okazuje się, że nie ma go już u nas w Zielonej Górze, jest jedynie w wybranych sklepach. Z tym że, nie w każdym są nowe, bo można też trafić na tzw. egzemplarz ekspozycyjny. Myślałem, że są one jedynie "macane", ale konsultant, do którego dodzwoniłem się uświadomił mi, że mogą to być też sztuki, które zostały stuknięte lub zbierane z ziemi po upadku itd.
Z tego co się dowiedziałem to nówki sztuki są w tych miastach:
Szczecin
Koszalin
Stargard Gdanski
Kalisz
Olsztyn
Środa
Ostroleka
Chojnice
Szczawno
Giżycko
Oława
Czy ktoś z Was byłby tak miły i kupiłby tego LG i wysłał do mnie. Oczywiście najpierw przelewam kasę, ale tu mam prośbę, aby odezwali się tu na forum lub w PM człowieki, którzy mają już długi staż na forum. Wiecie, obawiam się, że ktoś kto ma 2 komentarze może sobie zrobić prezent na święta ;)
ps. Tytułem wątku jest cytat z filmu "Chłopaki nie płaczą".