PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wkleić zdjęcia na forum?



arkadiuszarek
15-11-2014, 23:01
Witam kolegów ... ,jak wkleić zdjęcia do Naszego działu sprzedam , aby wyświetlały się od razu , bez linków np.do dropboxa ???

spiritus
15-11-2014, 23:13
Kliknij na zdj PPM>>otwórz zdj w nowej karcie (lub coś podobnego). Kopiujesz link i wrzucasz :P

TOP67
15-11-2014, 23:21
Tak samo, jak w każdym dziale.

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=132468