marcinekmm
15-11-2014, 18:00
Witam,
Jestem na etapie zbierania funduszy na "nowe" body. W konkursie na jednym z czołowych miejsc obok D7100 i D7000 znajduje się D300. Problem w tym, iż naczytałem się już dość dużo ale nie mam okazji przymierzyć do ręki korpusu, zobaczyć jak sie nim "pracuje".
Jest ktoś w Mińsku Mazowieckim lub w Warszawie kto udostępniłby mi na przysłowiową minutkę taki korpus w celu zobaczenia takie sprzętu "na żywo"? Przy okazji będzie okazja do poznania się i wymiany zdań, doświadczeń :-)
Jak będzie ktoś chętny to proszę o kontakt - z góry dziękuję za zrozumienie moich rozterek :-)
Pzdr
Marcin
Jestem na etapie zbierania funduszy na "nowe" body. W konkursie na jednym z czołowych miejsc obok D7100 i D7000 znajduje się D300. Problem w tym, iż naczytałem się już dość dużo ale nie mam okazji przymierzyć do ręki korpusu, zobaczyć jak sie nim "pracuje".
Jest ktoś w Mińsku Mazowieckim lub w Warszawie kto udostępniłby mi na przysłowiową minutkę taki korpus w celu zobaczenia takie sprzętu "na żywo"? Przy okazji będzie okazja do poznania się i wymiany zdań, doświadczeń :-)
Jak będzie ktoś chętny to proszę o kontakt - z góry dziękuję za zrozumienie moich rozterek :-)
Pzdr
Marcin