about
15-11-2014, 15:54
Dzień dobry
w dniu 12.11.2014 dokonano włamania do mieszkania skradziono mój cały sprzęt foto:
- nikon d80 + grip, znak charakterystyczny brak dolnej zaślepki z boku aparatu, na lcd przyklejona tylko folia
- sigma 17-70
- sigma 70-300
- nikorr 50mm 1.8 manual
- torba nikon, starszy model z białym napisem Nikon
Sprawa zgłoszona na policji.
Za jakąkolwiek pomoc, z góry dziękuję.
pozdrawiam
Kamil
w dniu 12.11.2014 dokonano włamania do mieszkania skradziono mój cały sprzęt foto:
- nikon d80 + grip, znak charakterystyczny brak dolnej zaślepki z boku aparatu, na lcd przyklejona tylko folia
- sigma 17-70
- sigma 70-300
- nikorr 50mm 1.8 manual
- torba nikon, starszy model z białym napisem Nikon
Sprawa zgłoszona na policji.
Za jakąkolwiek pomoc, z góry dziękuję.
pozdrawiam
Kamil