PDA

Zobacz pełną wersję : Kradzież zgierz/łódź



about
15-11-2014, 15:54
Dzień dobry
w dniu 12.11.2014 dokonano włamania do mieszkania skradziono mój cały sprzęt foto:
- nikon d80 + grip, znak charakterystyczny brak dolnej zaślepki z boku aparatu, na lcd przyklejona tylko folia
- sigma 17-70
- sigma 70-300
- nikorr 50mm 1.8 manual
- torba nikon, starszy model z białym napisem Nikon

Sprawa zgłoszona na policji.
Za jakąkolwiek pomoc, z góry dziękuję.
pozdrawiam
Kamil

sqizzy
15-11-2014, 16:31
Poszukaj w internecie adresów lombradow w twojej okolicy. Mój znajomy znalazł tak swój telefon

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

wąski
15-11-2014, 20:08
Jak masz to podaj numery seryjne będzie łatwiej zidentyfikować jak się sprzęt pojawi na portalach sprzedażowych.

about
16-11-2014, 21:08
lombardy sprawdzone, niestety nie znalazłem :(
numery seryjne BODY D80- 4392886
Sigma 17-70 -1016762
70-300 numeru nie jestem pewien więc nie podaję, do 50-ki nie mam.
Sprzęt może nie z górnej półki ale miałem go od początku i trochę szkoda że zwinęli, był też miłą pamiątką z czasów kiedy człowiek jeszcze jeździł do stanów pracować:)
no nic,,,,,, ja jeszcze mam odrobinę nadziei, że się odnajdzie.