PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon d5200



Bartez242
14-11-2014, 11:54
Cześć wszystkim.
Właśnie się zarejestrowałem I nie ogarniam jeszcze tego forum. Wiec przepraszam jeśli zapytanie jest nie tam gdzie trzeba, lub już było.
Mam natomiast takie pytanie : kupiłem wczoraj nikon d5200, (pierwszy tego typu aparat)
I widzę że jest problem ze zdjęciami seryjnymi.
Niby wszystko jest ustawione jak należy a jednak nie robi seryjnych.
Czy ktoś może spotkał się z takim problemem?

zgera
14-11-2014, 16:12
Oczywiście że zły dział, temat powinien być w wątku Nikon d'SLR - D40 - D7100.
Co do zdjęć seryjnych, na górze aparatu koło spustu migawki masz przycisk między pokrętłem trybów a uchwytem paska, przycisk wybierania trybu migawki, naciśnij ten przycisk i wybierz tryb seryjny, szybki lub wolny, w menu aparatu powinna być opcja ustawienie ilości zdjęć dla trybu wolnego.

Bartez242
14-11-2014, 17:07
No właśnie tak robiłem, i o dziwo nie hula :-/

GonzoG
14-11-2014, 17:50
No właśnie tak robiłem, i o dziwo nie hula :-/
A instrukcję obsługi przeczytał ??
Czy wziął aparat do reki i od razu zaczął robić zdjęcia ??

W instrukcji jest opisane w jakich przypadkach nie działa tryb seryjny.

zgera
14-11-2014, 21:31
Czy przypadkiem nie robiłeś zdjęć z lampą błyskową?, wtedy tryb seryjny nie działa.