Invictum
10-11-2014, 14:30
Czy ktoś może wie co to za czcionka?
Strona WhatTheFont nie pomogła :/
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://pictap.pl/di-8ZD76PPV.jpg)
Strona WhatTheFont nie pomogła :/
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://pictap.pl/di-8ZD76PPV.jpg)