Artur_d
10-11-2014, 14:00
Witam!
Pewnie tematow bylo tysiace ale probowalem szukac i nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi na temat konkretnego modelu obiektywu. Posiadam mocowanie do aparatu na m42, te standardowe do przypiecia tego obiektywu.
Posiadam jeszcze stalke nikkor 35mm 1.8.
Pytanie czy z tego heliosa (sprzetu) da sie zrobic obiektyw do makro? Czy powininem kupic pierscienie czy gwint odwrotnego mocowania?
Pewnie tematow bylo tysiace ale probowalem szukac i nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi na temat konkretnego modelu obiektywu. Posiadam mocowanie do aparatu na m42, te standardowe do przypiecia tego obiektywu.
Posiadam jeszcze stalke nikkor 35mm 1.8.
Pytanie czy z tego heliosa (sprzetu) da sie zrobic obiektyw do makro? Czy powininem kupic pierscienie czy gwint odwrotnego mocowania?