PDA

Zobacz pełną wersję : zgubił ktoś?



notdot
09-11-2014, 02:50
na wykop.pl pojawił się taki wpis
http://www.wykop.pl/link/2235388/znaleziono-aparat-nikon-d7000-potrzebny-wykop-efekt/

Cosnek
09-11-2014, 14:57
A komentarze czytałeś? Wrzuć to do działu humor:)

notdot
09-11-2014, 15:02
Niby czemu? komentarze może i głupie ale może ktoś faktycznie zgubił