Zobacz pełną wersję : Było o lokalu, teraz zespół na weselicho.
foto4deg
07-11-2014, 21:11
Poleci ktoś?
Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolska.
misiobudrysio
07-11-2014, 21:35
trynknij do Cugowskiego kończy koncertować to może będzie chciał dorobić cos do emerytury
foto4deg
07-11-2014, 21:39
trynknij do Cugowskiego kończy koncertować to może będzie chciał dorobić cos do emerytury
Nie moje klimaty :p
Może coś tu znajdziesz: http://www.kujawskiewesele.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=OCTUDH4_etA
Robiłem z nimi dwie imprezy.(studniówka i wesele). Ludzie się bawili i byli zadowoleni.
z czystym sumieniem mogę polecić ten zespół: zespol-czysta-energia.pl
Nie zespół i nie DJ. Polecam Wodzireja - http://www.wodzirejart.pl/ Gość po prostu wymiata i zabawę masz gwarantowaną do 6-tej nad ranem. Będziesz musiał gości wypraszać.
http://www.wodzireje.net/
POLECAM! Byłem, widziałem i jako kotleciarz stwierdzam, że lepszych nie znalazłem.
tomtytus
12-11-2014, 11:11
Nocnykoncert.pl
Ale nie jest tanio.
Ja rowniez polece wodzireja: http://www.fiestamusic.pl/ przednia zabawa, zero nudy!
Nie zespół i nie DJ. Polecam Wodzireja (...)
Dokładnie, na weselu potrzeba wodzireja a czy muzyka leci z płyty czy ktoś gra to rzecz mniej istotna. Mogę polecić na priv wodzireja z którego usług korzystałem - gość nie ma żadnej strony, działa tylko przez polecenia.
robin102
20-11-2014, 17:49
Bywam na weselach gdzie gra świetny zespół dobrze dobrany repertuar, prowadząc wesele wręcz minimalistycznie i ludzie się bawią na 102 ! Praktycznie bez wodzirejowania żadnego.
barracuda
24-11-2014, 08:37
Grupa muzyczna FLASH Leszno. Ale osobiście polecałbym DJa, mogę też polecić, ale musiałby się doszukać jak się nazywał. Naprawdę najlepsze wesele jeśli chodzi o muzykę.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.