PDA

Zobacz pełną wersję : Było o lokalu, teraz zespół na weselicho.



foto4deg
07-11-2014, 21:11
Poleci ktoś?
Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolska.

misiobudrysio
07-11-2014, 21:35
trynknij do Cugowskiego kończy koncertować to może będzie chciał dorobić cos do emerytury

foto4deg
07-11-2014, 21:39
trynknij do Cugowskiego kończy koncertować to może będzie chciał dorobić cos do emerytury

Nie moje klimaty :p

piwkoo
07-11-2014, 21:43
Może coś tu znajdziesz: http://www.kujawskiewesele.pl/

kux
07-11-2014, 21:58
dj dombek

rlat
07-11-2014, 22:13
https://www.youtube.com/watch?v=OCTUDH4_etA
Robiłem z nimi dwie imprezy.(studniówka i wesele). Ludzie się bawili i byli zadowoleni.

qualin
08-11-2014, 02:09
z czystym sumieniem mogę polecić ten zespół: zespol-czysta-energia.pl

puciek
08-11-2014, 07:56
Nie zespół i nie DJ. Polecam Wodzireja - http://www.wodzirejart.pl/ Gość po prostu wymiata i zabawę masz gwarantowaną do 6-tej nad ranem. Będziesz musiał gości wypraszać.

elanek
12-11-2014, 01:49
http://www.wodzireje.net/
POLECAM! Byłem, widziałem i jako kotleciarz stwierdzam, że lepszych nie znalazłem.

tomtytus
12-11-2014, 11:11
Nocnykoncert.pl

Ale nie jest tanio.

GeparD
13-11-2014, 00:29
Ja rowniez polece wodzireja: http://www.fiestamusic.pl/ przednia zabawa, zero nudy!

Pawel.S
20-11-2014, 17:08
Nie zespół i nie DJ. Polecam Wodzireja (...)

Dokładnie, na weselu potrzeba wodzireja a czy muzyka leci z płyty czy ktoś gra to rzecz mniej istotna. Mogę polecić na priv wodzireja z którego usług korzystałem - gość nie ma żadnej strony, działa tylko przez polecenia.

robin102
20-11-2014, 17:49
Bywam na weselach gdzie gra świetny zespół dobrze dobrany repertuar, prowadząc wesele wręcz minimalistycznie i ludzie się bawią na 102 ! Praktycznie bez wodzirejowania żadnego.

barracuda
24-11-2014, 08:37
Grupa muzyczna FLASH Leszno. Ale osobiście polecałbym DJa, mogę też polecić, ale musiałby się doszukać jak się nazywał. Naprawdę najlepsze wesele jeśli chodzi o muzykę.