fumio
04-11-2014, 20:14
Witam,
Mam dysk na który w nocy lecą kopie z serwerów. Zauważyłem i to już na kolejnym
takim dysku, że jeżeli dysk zapełni się do ok. 75% to zaczynają się z nim dziać
dziwne rzeczy. W pierwszym momencie zawsze zaczyna siadać transfer. Bardzo
spowalnia. Kolejny krok to odcina wszystkie udostępnione foldery i koniec.
Nie można się do nich dostać. Przez www da się wejść na Interface webowy dysku
na którym widać dyski i inne uprawnienia. Status dysków tam jest OK.
Kurcze dziwne bo to jest już mój kolejny dysk który się tak zachowuje.
Rozmawiałem z kolegą z innej firmy i mówi, że właśnie dziś zaobserwował takie same
objawy. FirmWare jest aktualny. Czy ktoś z kolegów się z tym spotkał i może ma
jakieś rozwiązanie?
Pozdr.
Mam dysk na który w nocy lecą kopie z serwerów. Zauważyłem i to już na kolejnym
takim dysku, że jeżeli dysk zapełni się do ok. 75% to zaczynają się z nim dziać
dziwne rzeczy. W pierwszym momencie zawsze zaczyna siadać transfer. Bardzo
spowalnia. Kolejny krok to odcina wszystkie udostępnione foldery i koniec.
Nie można się do nich dostać. Przez www da się wejść na Interface webowy dysku
na którym widać dyski i inne uprawnienia. Status dysków tam jest OK.
Kurcze dziwne bo to jest już mój kolejny dysk który się tak zachowuje.
Rozmawiałem z kolegą z innej firmy i mówi, że właśnie dziś zaobserwował takie same
objawy. FirmWare jest aktualny. Czy ktoś z kolegów się z tym spotkał i może ma
jakieś rozwiązanie?
Pozdr.