Zobacz pełną wersję : Apart - zniżka 10% Platinum Card - ma ktoś?
login_87
04-11-2014, 17:32
Witam,
Ma ktoś może platynową kartę Apartu uprawniającą do 10% rabatu? Mógłby ktoś użyczyć?
pozdrawiam
jesli to dziala na rzeczy juz bedace w przecienie to tez bylbym zainteresowany. w ramach podziekowania proponuje jakas dobra wodeczke :)
login_87
06-11-2014, 12:03
Na przecenione niestety nie działa. W przyszłym tyg będę miał już swoją kartę. Jeśli by ktoś potrzebował użyczę numeru karty.
krzysztof jot
08-11-2014, 21:00
no mam... a zachwile tradycyjnie na święta będzie 15%
tyle że co dalej ? przyjedziesz na zakupy do Apartu w Kielcach ? :) to zapraszam...
login_87
09-11-2014, 03:15
Wystarczy podać numer karty. Nie trzeba mieć jej fizycznie przy sobie. Dzięki za odzew, ale już jestem po zakupach. Akurat załapałem się na noc zakupów i 10% rabatu.
doriandori12345
04-11-2015, 09:02
"no mam... a zachwile tradycyjnie na święta będzie 15% tyle że co dalej ? przyjedziesz na zakupy do Apartu w Kielcach ? to zapraszam..."
Czy można prosić Pana o numer karty chcialbym zrobić zakupy za ok 3000 zł. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Dorian
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.