tgollob_jamessuchar
03-11-2014, 19:46
Witajcie Koledzy,
kończy się mój SGS3 LTE - włącza się i wyłącza, gubi zasięg etc.
Serwis - ale mam ważne dane w jednym z "wątków/konwersacji" (chyba dobrze określiłem cały folder z wiadomościami wysłanymi i odebranymi od jednej osoby) - nieźle mi się sprawuje program SMS Converter, choć są kłopoty z polskimi znakami, ale przerzuca wszystko do pliku pdf.
Niemniej pomija dłuuuuugie wiadomości będące MMSami - jak to obejść? Czym zgrać? Jak to odzyskać?
Nie muszę tego mieć z powrotem na innym telefonie, nawet lepiej jakbym to miał w txt czy pdf.
Czy w ogóle coś takiego istnieje?
Wielkie dziękuję - wstępne szukanie po sklepie Play nie dało oczekiwanych rezultatów nawet za pokaźną opłatą.
kończy się mój SGS3 LTE - włącza się i wyłącza, gubi zasięg etc.
Serwis - ale mam ważne dane w jednym z "wątków/konwersacji" (chyba dobrze określiłem cały folder z wiadomościami wysłanymi i odebranymi od jednej osoby) - nieźle mi się sprawuje program SMS Converter, choć są kłopoty z polskimi znakami, ale przerzuca wszystko do pliku pdf.
Niemniej pomija dłuuuuugie wiadomości będące MMSami - jak to obejść? Czym zgrać? Jak to odzyskać?
Nie muszę tego mieć z powrotem na innym telefonie, nawet lepiej jakbym to miał w txt czy pdf.
Czy w ogóle coś takiego istnieje?
Wielkie dziękuję - wstępne szukanie po sklepie Play nie dało oczekiwanych rezultatów nawet za pokaźną opłatą.