Zobacz pełną wersję : Wiejskie (rustykalne) wesele - gdzie w Pl?
foto4deg
02-11-2014, 23:10
Koleżanki i koledzy.
Orientujecie się, gdzie w Polsce można zrobić wiejskie/rustykalne wesele? Wiecie, sala weselna w drewnie, zagroda, stodoła, wiejskie jedzenie, blisko natury itp. Najlepiej w Wielkopolsce, Kuj-Pom, Pomorskim. Tak na 70-80 osób.
Shao, z góry uprzedzam, nie podrzucaj mi durnych pomysłów :p żadnych kombajnów, traktorów itp.
Będę wdzięczny za info.
Byłem na weselu w tym miejscu - moc:) http://www.siolobudy.pl/
Ja i glupie pomysly? Od kiedy? :twisted: Wiejskie wesele to wszedzie, gdzie ludzie nie potrafia sobie radzic z alkoholem :twisted: a po wiejsku to na kazdej wiosce :twisted:
foto4deg
03-11-2014, 10:23
To wtedy nie jest wiejskie, tylko wieśniackie :P Zostań w SHOUT i nie wychodź spoza tamtego wątku :p
Dyziek, dzięki za wskazówki, ciekawe miejsce.
foto4deg
03-11-2014, 21:22
Ludzie serio? Forum fotograficzne, full fotografów ślubnych i nikt nie kojarzy miejsca? Polska taki biedny kraj, a trudniej karczmę, stodołę na wesele znaleźć, niż pałac...
Inny region kraju ale miejsce super: http://www.spichlerz.net/
Znajomi polecali -> http://www.folwark.waw.pl
Ludzie serio? Forum fotograficzne, full fotografów ślubnych i nikt nie kojarzy miejsca? Polska taki biedny kraj, a trudniej karczmę, stodołę na wesele znaleźć, niż pałac...
Poszukaj remizy strażackiej.:wink:
Sprawdź skanseny. Np.http://www.slubclick.com/report/najpiekniejsze-miejsca-na-slub-w-skansenie-i-ludowe-wesele.html
Dowiedz się: Skansen Filmowy Soplicowo , gdzie Wajda "kręcił" "Pana Tadeusza" itp.
foto4deg
04-11-2014, 00:25
O, teraz już lepiej :) dzięki serdeczne, o skansenach nie pomyślałem.
Poszukaj remizy strażackiej.:wink:
W Kościelisku parę lat temu fociłem super weselicho. Drużba zgubił podczas powrotu do domu portki góralskie :)
Dla klimatu można zaprosić paru miejscowych. Takich, co pamiętają jeszcze bijatyki :). Będzie lux!
W Kościelisku parę lat temu fociłem super weselicho. Drużba zgubił podczas powrotu do domu portki góralskie :)
Dla klimatu można zaprosić paru miejscowych. Takich, co pamiętają jeszcze bijatyki :). Będzie lux!
Trzeba szukać miejsca z drewnianym płotem.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.