ck_dezerter
02-11-2014, 15:37
Witam!
Czy z rzeczoną Sigmą (starsza wersja bez stabilizacji) będzie sensownie współpracował tylko TC 1.4 Sigmy? ( Jeśli TAK, to która wersja TC 1.4 Sigma będzie najlepsza?),
ewentualnie czy też jest możliwe użycie Kenko DGX (tego w miarę nowego, który jest "widziany" w EXIF) - pytam bo go już mam (czasem "głupieje" z nim ekspozycja ( w połączeniu z N 300/4, ale może tu będzie lepiej?)
Ewentualnie - czy może być systemowy Nikona?
pozdrowienia!
Czy z rzeczoną Sigmą (starsza wersja bez stabilizacji) będzie sensownie współpracował tylko TC 1.4 Sigmy? ( Jeśli TAK, to która wersja TC 1.4 Sigma będzie najlepsza?),
ewentualnie czy też jest możliwe użycie Kenko DGX (tego w miarę nowego, który jest "widziany" w EXIF) - pytam bo go już mam (czasem "głupieje" z nim ekspozycja ( w połączeniu z N 300/4, ale może tu będzie lepiej?)
Ewentualnie - czy może być systemowy Nikona?
pozdrowienia!