PDA

Zobacz pełną wersję : Benro iTrip IT25



Tinkas
28-10-2014, 16:42
Czy ktoś miał styczność z tym statywem? Cena 420 zł, jeszcze osiągalna ;)
To jest zestaw z głowicą. Zastanawiam się, czy taka głowica bedzie wystarczająca do zestawu d7100 + Tamron 150-600. Może jednak lepiej kupić głowicę i oddzielnie statyw + monopod?

nick-on
29-10-2014, 22:50
Myślę, że głowica będzie najmniejszym problemem. Ja bym się bardziej obawiał grubości dolnej sekcji nóg (16 mm). Najlepiej by było, gdybyś wziął sprzęt, w sklepie go ustawił na tym statywie i sprawdził, jak bardzo się trzęsie. Bo że się będzie trzęsło, nie mam wątpliwości...

wasciu
30-01-2017, 16:00
jest nowszy temat o tym statywie - nie zauważyłem.