PDA

Zobacz pełną wersję : Garaż na pilota, warszawo



charlie_kr
26-10-2014, 23:47
Koledzy,
Czy zna ktoś jakiegoś fachowca/firmę która podjęłaby się zrobienia instalacji do otwierania garażu na pilota?
Aktualnie mam drzwi uchylane do góry ręcznie. W chłodne lub mokre dni strasznie denerwuje mnie podnoszenie, otwieranie i tak dalej..
Szukam kogoś kto przerobiłby drzwi na elektryczne, czyli klik i drzwi się otwierają/zamykają..
coś takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=EZc-MVij4us

Ktos cos?

mmluty
02-11-2014, 19:26
Mam takie dwie bramy od pona 10-ciu lat. To się jednak na rynku dość szybko zmienia, jak zresztą wszystko w naszych czasach. Poniżej podaję link, na co zwracać uwagę.
Proponuję znaleźć w pobliżu jakiś warsztat których w tym asortymencie jest dość dużo, bo samodzielnego montażu nowicjuszom nie za bardzo bym polecał.
http://muratordom.pl/budowa/drzwi-bramy-garazowe/brama-garazowa-z-napedem-na-co-zwracac-uwage-wybierajac-naped,113_5197.html