Witam. Mam zapytanie czy do obiektywu 70-200 f/4 mozna podpiac konwerer? Jesli tak to jaki.
Systemowe x1.4 z każdym body. x1.7 i x2.0 z nowszymi body (z czujnikami AF do 8 ).
Dzięki za odpowiedź:-) Czyli podejdzie pod d610?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.