PDA

Zobacz pełną wersję : konwerter nikona



Mistrz
26-10-2014, 15:37
Witam. Mam zapytanie czy do obiektywu 70-200 f/4 mozna podpiac konwerer? Jesli tak to jaki.

TOP67
26-10-2014, 15:57
Systemowe x1.4 z każdym body. x1.7 i x2.0 z nowszymi body (z czujnikami AF do 8 ).

Mistrz
27-10-2014, 10:18
Dzięki za odpowiedź:-) Czyli podejdzie pod d610?

marcin_G
01-11-2014, 22:09
Tak