Zobacz pełną wersję : Berlin - pomocna dłoń
Szukam pomocy kogoś z Berlina. Chodzi o przysługę typu "pomocna dłoń". Jeśli ktoś byłby uprzejmy pomóc, bardzo proszę o odpowiedź lub PW.
Od razu przypomina mi się dowcip.
Leży dwóch facetów na namiocie i nagle jeden pyta drugiego
- Ty! Walisz konia??
drugi gość speszony
- tak...
a na to pierwszy
- To wal swojego!!
Przepraszam za Offtop:)
login_87
25-10-2014, 18:20
Ale leżeć na namiocie to trochę niewygodnie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.