PDA

Zobacz pełną wersję : Berlin - pomocna dłoń



e=mc2
22-10-2014, 15:43
Szukam pomocy kogoś z Berlina. Chodzi o przysługę typu "pomocna dłoń". Jeśli ktoś byłby uprzejmy pomóc, bardzo proszę o odpowiedź lub PW.

Onsajt
23-10-2014, 21:25
Brzmi dość dwuznacznie.

thor88
24-10-2014, 20:40
Od razu przypomina mi się dowcip.
Leży dwóch facetów na namiocie i nagle jeden pyta drugiego
- Ty! Walisz konia??
drugi gość speszony
- tak...
a na to pierwszy
- To wal swojego!!

Przepraszam za Offtop:)

login_87
25-10-2014, 18:20
Ale leżeć na namiocie to trochę niewygodnie.