PDA

Zobacz pełną wersję : Wyprzedaże i promocje świąteczne



Eryk87
21-10-2014, 22:59
Może trochę przed wcześnie ale zastanawiam się czy jest coś takiego w sklepach foto jak promocje/ wyprzedaże poświąteczne ? mam tu na myśli statywy itp. dodatki.
Czy jest sens czekać do końca grudnia/stycznia z zakupem Manfrotto czy równie dobrze mogę to zrobić teraz - macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?

GonzoG
22-10-2014, 01:08
Zastanawia się czemu to pytanie w dziale "Sprzęt i akcesoria"... jak nie ma z nimi nic do czynienia.

A promocje są zawsze.

Eryk87
22-10-2014, 07:28
Bo na o ile elektronika w miarę szybko się starzeje i ceny są systematycznie obniżane o tyle nigdy nie zwracałem uwagi jak to jest z samym sprzętem - statywy, lampy itp.
Dlatego pytanie w dziale "sprzęt i akcesoria" - czy spotkaliście się z sezonowymi promocjami np. na statywy, które mimo wszystko nie tracą na używalności pomimo upływu lat ?

Gerbil
22-10-2014, 10:43
Promocja od Think Tank... http://ttfoto.pl/kup-walizke-i-zyskaj-nawet-do-373-zl!-n_62.html

nied0bry
22-10-2014, 17:25
http://www.nikon.pl/promocje/ - cashback do końca roku. Promocje są raczej niezależne od pory roku, choć wg mnie, powinny być między lutym a kwietniem i wrześniem a połową listopada.

pozdr,
kris

Gerbil
14-11-2014, 12:45
Newsletter dostałem więc wlepiam: http://ttfoto.pl/-%E2%80%9Eplecaki-bez-vat-%E2%80%9D-n_63.html