MARTINK
21-10-2014, 22:34
Witajcie,
Cashback spowodowal, ze zaczalem sie rozgladac za nowym 14-24, roznica w stosunku do uzywek jest warta rozwazenia.
Sprzedawca wspomnial o ubezpieczeniu od uszkodzenia mechanicznego - okolo 509 za 2 lata i 740 za 3 lata (razem z gwarancja - w sumie to okolo 20 pln/mc.
Z automatu odrzucam takie wyciaganie kasy od klientow ale biorac pod uwage przednia soczewke 14-24 zaczalem sie wahac.
Pytanie do posiadaczy:
Czy rzeczywiscie tak latwo go uszkodzic,
Czy bardzo trzeba uwazac na te soczewke no i czy jesli mielibyscie mozliwosci kupilibyscie to ubezpieczenie ? (to sporo kasy ale jakbym sie nie wahal to bym o opinie nie prosil).
Znalazlem watek jak ponizej tyle ze o 24-70 i dokladnie o takie ubezpieczenie tu chodzi.
http://forum.nikoniarze.pl/archive/index.php?t-145029.html
Z gory dzieki
Cashback spowodowal, ze zaczalem sie rozgladac za nowym 14-24, roznica w stosunku do uzywek jest warta rozwazenia.
Sprzedawca wspomnial o ubezpieczeniu od uszkodzenia mechanicznego - okolo 509 za 2 lata i 740 za 3 lata (razem z gwarancja - w sumie to okolo 20 pln/mc.
Z automatu odrzucam takie wyciaganie kasy od klientow ale biorac pod uwage przednia soczewke 14-24 zaczalem sie wahac.
Pytanie do posiadaczy:
Czy rzeczywiscie tak latwo go uszkodzic,
Czy bardzo trzeba uwazac na te soczewke no i czy jesli mielibyscie mozliwosci kupilibyscie to ubezpieczenie ? (to sporo kasy ale jakbym sie nie wahal to bym o opinie nie prosil).
Znalazlem watek jak ponizej tyle ze o 24-70 i dokladnie o takie ubezpieczenie tu chodzi.
http://forum.nikoniarze.pl/archive/index.php?t-145029.html
Z gory dzieki