PDA

Zobacz pełną wersję : co polecacie pod cięższy zestaw



robanto
21-10-2014, 19:58
Witam
Liczę na rady od doświadczonych kolegów, jaką głowicę poleciliby pod zestaw D3 + 300/2.8 z TC. Fotografia przyrodnicza. Dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam

KrZyChUM
21-10-2014, 21:17
Witam
Liczę na rady od doświadczonych kolegów, jaką głowicę poleciliby pod zestaw D3 + 300/2.8 z TC. Fotografia przyrodnicza. Dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam

Jedynie gimbal Wimberley WH-200. Triopo DG-3 zignoruj, nie wytrzymał roku przeciętnego użytkowania w terenie.

robanto
21-10-2014, 21:32
dzięki, bo własnie o nim myślałem.