PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy ;(



Milkchocolate
19-10-2014, 15:54
Kochani, poradźcie co zrobić jak zaciął mi się na body pierścien odwrotnego mocowania. Nie mogę dziadostwa odkręcić ;-( Czy miał ktoś taki durny problem?

GonzoG
19-10-2014, 15:59
1. naucz się nazywać tematy konkretniej.
2. odkręcić siłowo - użyć imadła, czy czegoś czym będzie można odpowiednio złapać pierścień i odkręcić.

Milkchocolate
19-10-2014, 16:06
1. naucz się nazywać tematy konkretniej.
2. odkręcić siłowo - użyć imadła, czy czegoś czym będzie można odpowiednio złapać pierścień i odkręcić.

1. Przepraszam, zbrodnia w afekcie :D
2. Dziękuję - pomogło - odkręcilam siłowo ->kombinerkami ;-)