PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuje kogos z Krakowa / Ruczaj - test obiektywu



minerek
17-10-2014, 09:34
Hej, mam prosbe, potrzebuje kogos z Krakowa, najlepiej z ruczaju w celu sprawdzenia obiektywu mojego bo wydaje mi sie ze cos kiepsko ostrzy i chcialbym sie upewnic czy na pewno dobrze sprawdzam. Obiektyw Nikkor 30mm 1.8.
Dzieki z gory :)

Psychotrop
17-10-2014, 10:45
napisz tutaj:
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=133

zgera
17-10-2014, 17:51
Hej, mam prosbe, potrzebuje kogos z Krakowa, najlepiej z ruczaju w celu sprawdzenia obiektywu. Obiektyw Nikkor 30mm 1.8.

Chyba Nikkor 35mm f/1.8

minerek
20-10-2014, 13:28
no tak za szybko wpisywalem :) AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G ok dzieki za info