Zobacz pełną wersję : Potrzebuje kogos z Krakowa / Ruczaj - test obiektywu
Hej, mam prosbe, potrzebuje kogos z Krakowa, najlepiej z ruczaju w celu sprawdzenia obiektywu mojego bo wydaje mi sie ze cos kiepsko ostrzy i chcialbym sie upewnic czy na pewno dobrze sprawdzam. Obiektyw Nikkor 30mm 1.8.
Dzieki z gory :)
Psychotrop
17-10-2014, 10:45
napisz tutaj:
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=133
Hej, mam prosbe, potrzebuje kogos z Krakowa, najlepiej z ruczaju w celu sprawdzenia obiektywu. Obiektyw Nikkor 30mm 1.8.
Chyba Nikkor 35mm f/1.8
no tak za szybko wpisywalem :) AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G ok dzieki za info
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.