PDA

Zobacz pełną wersję : Odtwarzanie na PS3



kristofl
15-10-2014, 19:51
Witam wszystkich forumowiczów

Niedawno zakupiłem d3200 i mam problem z odtwarzaniem filmów na PlayStation 3
Zawsze zgrywan zdjęcia i filmy na dysk i pózniej odtwarzam na PS3, z innymi urządzeniami nie mam problemu a filmów z Nikona PS nie widzi.
Odnośnie zdjeć to nie ma problemu, wszystko jest ok.

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam
KRISTOF

Alcatraz
15-10-2014, 20:43
No ale to bardziej problem PS3 (brak kodeków) niż Nikona. Możesz sobie ew. przekonwertować pliki z D3200 do innego formatu jakimś darmowym programem i po sprawie. Pytanie jeszcze co oznacza, że "nie widzi"? Nie odtwarza czy nie widzi plików? Jeśli tylko to drugie, spróbuj testowo zmienić rozszerzenie skopiowanych plików z *.mov np. na *.m2ts, *.mts lub *.mkv

pawl_s
15-10-2014, 20:50
Jesli mimo zmiany rozszerzenia nie pójdzie, to tylko konwersja cię ratuje.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

wąski
15-10-2014, 21:51
Możesz spróbować PS3 Media Server powinien sobie poradzić z tym formatem.

Alcatraz
17-10-2014, 20:20
I jak kolego Kristof? Udało się?

kristofl
20-10-2014, 10:49
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi.

Nie chcę puszczać filmów przez Media Server, bo wyczytałem, że w takim przypadku film jest puszczany przez zewnętrzny nośnik.
Mogę podłączyć sobie kompa do TV i będzie podobny efekt.
Zależy mi na bezpośrednim puszczaniu filmów z PS3. Archiwizuje wszystko na dysku 2TB i jak chcę oglądać foto lub firmy to podłączam pod PS3 i przeglądam i ta forma sprawdza się dla mnie od dłuższego czasu.
Nie mam problemu z filmikami z komórek lub ActionCam, a z Nikona konsola nie widzi plików.
Miałem nadzieję, że wystarczy zmienić np. format nagrywania w D3200 (w ustawieniach) i będzie działało.

Pozdrawiam
Kristof

bolth
25-10-2014, 20:47
PS3 nie czyta QuickTime,mnie też trochę to irytowało ale pleya już nie mam,więc...